Про компанію ВебЛіана

Про компанію ВебЛіана

Продаємо не послуги, а РЕЗУЛЬТАТ

Починаючи з 2004 року, на базі технічного відділу систем документообігу компанії Ліана, ми відкрили новий напрямок по розробці веб-проектів – студію веб-дизайну WebLiana. Протягом багатьох років роботи на ринку України, WebLiana зарекомендувала себе як надійного партнера, здатного ефективно здійснювати Веб-проекти будь-якої складності і конфігурації. Наша компанія надає послуги в сфері веб-розробок організаціям і фірмам з різних сегментів ринку. Ми вміємо знаходити спільну мову з будь-яким з них. Ми працюємо як з великими підприємствами, так і з представниками малого і середнього бізнесу.

Широкий спектр послуг

Ми подбаємо про ваш сайт, домен, хостинг, сервер, сертифікат SSL.

Висока якість робіт

Для нас важлива наша репутація та ваші нерви. Ми не нав’язуємо зайвого, але й не йдемо “за примхами”.

Сучасні технології

Слідкуємо за новинами, трендами та вимогами до програмного забезпечення. Впроваджуємо за необхідністю.

Довготривала співпраця

Клієнти які з нами ще з 2004 року, розкажуть вам про тривалу співпрацю з нами більш красномовно, ніж гасла.

У нас є власні проєкти, які пропонують не дорогі, але якісні веб сайти для органів місцевого самоврядування

SR

Silrada.org

Мережа сайтів сільських рад - всеукраїнський портал спрямований на сприяння розвитку місцевого самоврядування, підвищенню ефективності висвітлення діяльності рад, оприлюднення важливої інформації: рішень та розпоряджень, а також суспільного життя громади.

GR

GR.OGR.UA

Мережа сайтів територіальних громад та об’єднаних територіальних громад (ОТГ) – це всеукраїнський портал спрямований на сприяння розвитку місцевого самоврядування, підвищенню ефективності висвітлення діяльності рад, оприлюднення важливої інформації: рішень, розпоряджень, регуляторної діяльності, громадських обговорень, та суспільного життя громади.

sch

Ukr.school

Це платформа для створення сайтів з адаптивним дизайном та SSL сертифікатом для загальноосвітніх, спортивних, художніх, музичних, православних шкіл та інших позашкільних закладів в Україні

Географія співпраці

Постійні клієнти зі всіх регіонів нашої України, приєднуйтесь і ви!

eogr-sotr2